АВТО З США

АВТО З США ВТІЛЮЙ СВОЮ МРІЮ З «Autoplius Ukraine»!

Найвищою соціальною цінністю в Україні, згідно Конституції, є Людина, її життя, здоров’я, честь та гідність. І щоб жити гідно «по – європейські», як закликає нас наша влада, кожен громадянин повинен мати можливість, за адекватні кошти придбати та розмитнити для себе достойне авто (тим більше, що український автопром зоставляє бажати кращого).

І повірте, новоспечені закони ніяк не вплинуть на бажання і потреби українців, навіть навпаки, певною мірою допоможуть.

А тим часом, на українських дорогах, все більше з’являється АВТО З АМЕРИКИ, ТА КРАЇН ЄВРОСОЮЗУ, які уже тільки одним своїм видом показують комфорт та якість моделі.

Річ у тому, що Американський авторинок є одним із найбільших і прогресивних у світі, а покупна спроможність і великий інтерес американців до нових унікальних Авто світових виробників, призводить до постійного поповнення ринку та продажу б/в авто, які легко доступні навіть для українця.

І ще, важливо те, що в Америці існує така страхова система, яка фіксує, в спеціальних базах даних, всі пошкодження Авто. Знаючи про такі дані машини ще більше падають в ціні і попадають на аукціони, з якими ми працюємо.

Кампанія «Autoplius Ukraine» має трирічний досвід роботи в сфері покупки та продажу АВТО З АМЕРИКИ, ТА КРАЇН ЄВРОСОЮЗУ на всій території України, має власне дієве підприємство в Європі та що немаловажне, співпрацює з аукціонами.

І тільки завдяки цьому ми пропонуємо ціни на авто і доставку від першого постачальника.

Спеціальні пропозиції та акції, знижки та заохочення задовольняють любе індивідуальне замовлення.

Розширений сервіс, уміння зрозуміти і прийняти точку зору клієнта, знання кон’юнктури ринку, оформлення всіх право установчих документів, безпроблемне розмитнення та правовий захист протягом всього періоду покупки та користування Авто, встигнули заслужити довіру клієнтів.

Тебе це зацікавило?

Тоді від тебе: визначитися із маркою і моделлю Авто, або підібрати його на одному із сайтів аукціонів (це може бути: Copart, Insurance та Manheim чи інші).

Від нас: перевірка всієї інформації про Авто, її стан, участь в аукціоні, покупка, оформлення і доставка в Україну.

Телефонуй! Це твій шанс придбати доступний, практично новий, з якісною комплектацією автомобіль!

До твоїх послуг, професійно, «Autoplius Ukraine»!

 

Як придбати АВТО З АМЕРИКИ ?..

Попит та пропозиції щодо придбання Авто з Європи на автомобільних ринках перенасичені, але люди, які насправді добре знаються в автомобілях, віддають перевагу дійсно надійним АВТО З АМЕРИКИ.

До того ж АВТО З АМЕРИКИ має три найбільші переваги – це ціна, якість і витривалість.

Зважаючи на те, що кожний автомобіль має свою історію і в покупці є свої нюанси, плюси та мінуси, які ретельно треба перевіряти, ми завжди рекомендуємо звертатися до спеціалістів, завдяки яким ти зекономиш значну суму коштів та нервів.

Звичайно ти можеш зайти на один із сайтів (на приклад autocheck.com), де ймовірно узнаєш дані про вибране авто (володільців, чи побувало Авто в аварії, пошкодження), але це не достатній обсяг інформації. При цьому ця процедура далеко не безкоштовна.

Самостійно ти будеш купувати Авто, чи через компанію, в любому випадку треба буде стикатися з АУКЦІОНАМИ. А це означає, що тобі необхідно буде зібрати певний пакет документів і зареєструватися для участі. А далі ціла низка бюрократичних питань з оформлення та транспортування транспортного засобу.

ДО ВІДОМА: щоб прийняти участь у торгах дилер повинен бути акредитований.

Тож, якщо ти вирішив придбати Авто з Америки,

«Autoplius Ukraine» - це твій кращий вибір.