Автозапчасти с Европы и Америки, оригинальные и неоригинальные, а также б/у в наличии и под заказ. Качественные масла и фильтры, автохимия и аксессуары. Профессионально подберем и доставим во все регионы Украины.

«Вам пакет», або «подарунок для власників авто на іноземній реєстрації…»

Привіт!

Тебе все ще цікавить питання нерозмитнених Авто на європейській реєстрації, тоді тобі до нас. Бо починаючи з дня прийняття нових законів, щодо розмитнення авто на європейській реєстрації, ми весь час слідкуємо за новинами та правовими висновками, щодо цього питання. Ось і зараз, нагадуємо, що 24 травня 2019 року закінчується період розмитнення авто на євро номерах. І щоб не потрапити в халепу (це ми про штрафи, які прийняв наш уряд) ти повинен знати, що ДФС вже передала поліції «пакет», тобто базу даних про автомобілі, які перетнули кордон і знаходяться на території нашої країни з порушенням митних правил. І навіть не тіш себе надією, що наші «обранці» внесуть якісь зміни до цих законів.

Навіть усім дуже відома нардеп Н. Южаніна (дослівно за посиланням на Обозреватель) уже вкотре наголосила, «що не знає як допомогти людям, які, із-за відсутності коштів, не можуть розмитнити своє дешеве Авто, а Закон один для всіх. І вже в травні наберуть сили норми нового законодавства і його потрібно буде виконувати».

Отже остається два варіанти: розмитнити чи позбутися такого авто.
До відома!

Санкції за прострочення розмитнення авто на європейській реєстрації
термін штраф
1 день 3400грн.
10-20 днів 8500грн.
20-30 днів 85000грн.
більше 30 днів 170000 до конфіскації авто

До речі, передбачається, що штрафу не уникнути навіть тим власникам, машини яких будуть стояти в гаражі і не будуть експлуатуватися.

Оставить комментарий