Автозапчасти с Европы и Америки, оригинальные и неоригинальные, а также б/у в наличии и под заказ. Качественные масла и фильтры, автохимия и аксессуары. Профессионально подберем и доставим во все регионы Украины.

Ексклюзивний аналіз автомобільного ринку в Європі в лютому 2019…

Ексклюзивний аналіз автомобільного ринку в Європі в лютому 2019…
Шановні друзі!
В зв’язку із змінами в Законах України, багатьох наших клієнтів хвилює питання: на скільки їхні покупні запити, щодо Авто з Європи, відповідають економічним складовим і рентабельності такої покупки?
З огляду на ситуацію, фахівці «Autoplius Ukraine» підготували для вас ексклюзивний аналіз ринку по продажу автомобілів в Європі, з урахуванням усіх вимог чинного законодавства України.
На основі цих результатів ви матимете можливість розрахувати і запланувати придбання якісного і доступного авто в Європі.
Для проведення порівняльного аналізу ми провели моніторинг трьох самих великих ринків Литви, які здійснюють продаж Авто (KAUNAS, VILNIUS, MARIAMPOLE) куди поступають автомобілі з усіх куточків Європи та Америки, як з пробігом в Литві, так і без, і ось, що ми маємо:

Аналізуючи ринок Авто можемо сказати, що вигідніше купувати Авто більш нове, з бензиновим двигуном об’ємом до 2 літрів. Як бачите і ціна не маленька, але це того варте. Авто з пробігом в Європі більш якісний та безпечний, має менший знос і більшу витривалість, ніж аналогічний автомобіль з пробігом по українських дорогах.
Звертайтесь! Саме у нас ви отримаєте саму кваліфіковану БЕЗКОШТОВНУ консультацію і якісні професійні послуги.

1 Comments

Оставить комментарий