Автозапчасти с Европы и Америки, оригинальные и неоригинальные, а также б/у в наличии и под заказ. Качественные масла и фильтры, автохимия и аксессуары. Профессионально подберем и доставим во все регионы Украины.

Чому дорожчає автоцивілка?

Чи знаєш ти, що тобі (як і всім водіям) уже переписали правила?

Ось-ось подорожчає автоцивілка. Але, при цьому, сторона постраждалого зможе розраховувати на збільшення виплати від страхової компанії.

Національна комісія (що регулює сферу ринків фінансових послуг, а саме: Нацкомфінпослуг) вирішила підвищити розмір максимальної компенсації за полісом ОСАГО, а ще переписали коефіцієнти що використовують страхові компанії для розрахунку вартості страхування.

Згідно цього прийнятого документу, дані зміни набирають чинності через три місяці після опублікування (за даними Нацкомфінпослуг ймовірно з червня місяця).

Що кажуть самі страховики?

А страховики кажуть, що вартість автоцивілки зросте приблизно на 20%. Якщо на сьогодні (в залежності від міст) поліс коштує від 580грн. - до 1300грн, то після нововведень ціна зросте до 1560грн.

Нацкомфінпослуг пішли на такий крок враховуючи рівень інфляції та збільшення мінімальної зарплати. Тепер, у разі серйозного ДТП, страхові компанії (при піднятті тарифів на ОСАГО) зможуть виплатити додаткові кошти і зменшиться навантаження на винуватця ДТП.

А ще, важливу роль в цих змінах зіграє місце проживання власника автомобіля. Зменшення страхових зон з 7 до 6. Згідно з цим, наприклад Дніпро, Львів, Харків, Одеса перейдуть із 3 в 2 зону, де коефіцієнт значно вищий (їх підняли з 1,8-2,8 до 2,3 - 3,5). Ціни на автомобілі з іноземною реєстрацією (був коефіцієнт до 4, а буде до 10).

Як кажуть в Нацкомфінпослуг: це не означає, що всі страхові компанії будуть страхувати за максимальною ставкою. Ціна буде регулюватися виходячи з регіону, економічної доцільності та під впливом конкуренції.

До речі, за новими правилами, можна зекономити до 10% на покупці електронного поліса.

Є питання? Телефонуй! Ми працюємо за доступними цінами і готові до діалогу.

Оставить комментарий