00 Авто из Литвы, Польши, Европы » Авто з Америки як не попастися на «розвід» при покупці ???

Авто з Америки як не попастися на «розвід» при покупці ???

«КІТ В МІШКУ» або «Як не попастися на «розвід» при покупці Авто з Америки» ???

Зараз ми всі спостерігаємо за тим, як зростає попит на АВТО З АМЕРИКИ.

А чому ні? Люди прагнуть до кращого, якісного і доступного. Одні купляють Авто з аукціону, інші купляють уже завезені та розмитнені АВТО З АМЕРИКИ, треті користуються послугою посередників.

Але, на жаль, останнім часом зявилося багато «лівих» посередників, які обіцяють багато, а в результаті люди остаються з низкою невирішених проблем.

Як же все-таки не потрапити під «розвід» шахраїв і вибрати найнадійніший та найекономніший варіант?

Звичайно відповідь на це питання ніхто тобі не дасть, бо ризики є завжди при покупці будь-якого автомобіля. Але є і певні правила, які ми тобі пропонуємо взяти до уваги:

По-перше: ніколи не довіряй словам, а обовязково укладай Договір;

По-друге: купуючи Авто із США у приватної особи (якщо ти її не знаєш), ти можеш потрапити на «битка» або « потопельника» тому краще звернутися до перевірених спеціалістів.

По-третє: якщо ти ніколи не стикався з покупкою автомобіля з аукціону, а тільки знаєш це все з інтернету та за чутками, краще не «влазь», а звернись до спеціалістів.

По-четверте: якщо ти все-таки вирішив купити Авто з Америки (не важливо яким способом)- перевір автомобіль за VIN-кодом. Це дасть тобі можливість узнати про неї багато цікавого.

По-п’яте:будь уважним при доставці Автомобіля з Америки в Україну. Перевізник повинен бути надійний, а якщо тобі пропонують цю послугу за «копійки», ти ризикуєш потрапити до «шахраїв» і на додаткові витрати.

Є питання? Телефонуй!

«Завжди з тобою «Autoplius Ukraine».

About the Author

Leave a Comment