00 Авто из Литвы, Польши, Европы » Що таке сертифікація Авто і для чого вона потрібна…?

Що таке сертифікація Авто і для чого вона потрібна…?

Що таке сертифікація Авто і для чого вона потрібна…?
З огляду на сьогоднішні події, згідно розмитнення автомобілів на європейських номерах особливо стало актуальним питання щодо сертифікації таких транспортних засобів, і з цього приводу до «Autoplius Ukraine» надходить багато питань, тому ми і вирішили поділитися з вами своїм досвідом:
1. Що це таке - сертифікат на автомобіль?
Сертифікат на автомобіль визначає країну – виробника Авто, відповідність Авто нормам Євро та можливість безпечної експлуатації Авто. При цьому існує кілька видів сертифікації транспортних засобів, але в нашому випадку (тобто пригін авто б/у) це саме СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ.
2. Для чого потрібен сертифікат?
Саме Сертифікат на транспортний засіб входить в перелік документів необхідних для первинної реєстрації розмитненого Авто. І насамперед витребують його в Сервісному центрі МВС, але можуть і на митниці.
Сертифікат можна отримати самостійно, заздалегідь підготувавши необхідні документи або звернутися до професіоналів, які візьмуть на себе весь процес по митному очищенню т/з.
3. Чи потрібно пред’являти Авто в орган сертифікації?
Обов’язково. Ви заповнюєте за формою заяву, надаєте необхідний пакет документів, сплачуєте послуги і пред’являєте автомобіль для проведення огляду спеціалістами.
Телефонуйте! В «Autoplius Ukraine» завжди раді допомогти!

About the Author

Leave a Comment