00 Авто из Литвы, Польши, Европы » Як не купити проблемний автомобіль?

Як не купити проблемний автомобіль?


Як не купити проблемний автомобіль?
В зв’язку з прийнятими законами, щодо розмитнення автомобілів на європейській реєстрації, серед володільців таких авто виникла дилема.
Люди, які не можуть легалізувати авто на європейській реєстрації з якихось причин (не має коштів, не можуть зняти з реєстрації чи не можуть знайти володільця-іноземця, або не хочуть морочити голову з розмитненням) просто позбавляються від них будь-яким способом.
Не дивлячись на те, що українськими законами заборонено купляти авто на євро номерах у володільця України, експлуатувати його після 24 травня 2019 року, розбирати на запчастини, зараз не складно знайти в соціальних мережах пропозиції, щодо покупки такої машини за доступною ціною від 500 до 1000 доларів.
Але потрібно взяти до уваги той факт, що купуючи саме зараз таке авто не плануючи розмитнювати його, ти разом з ним отримуєш цілу купу проблем з законом і величезні штрафи.
І якщо ти так хочеш мати хороший автомобіль, чи не краще буде купити його під розмитнення, з чистою історією і в правовому полі. Наші досвідчені водії гарантовано доставлять його за місцем проживання, а професіональний брокер надасть кваліфіковану послугу.

About the Author

Leave a Comment