Автозапчасти с Европы и Америки, оригинальные и неоригинальные, а также б/у в наличии и под заказ. Качественные масла и фильтры, автохимия и аксессуары. Профессионально подберем и доставим во все регионы Украины.

Оформление автомобиля на границе

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МИТНОГО БРОКЕРА?
Привіт!
Вперше довелось зіткнутися з розмитненням, а ти навіть не знаєш з чого починати і хто такий митний брокер?
Тож слухай: з огляду на діюче законодавство України, митним брокером може називатися підприємство, яке надає послуги з декларування товарів або транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон. А веде реєстр таких підприємств Департамент митного контролю ДФС України.
До речі, тобі необхідно знати, що є таке поняття як «митний брокер» і «агент з митного оформлення», який є співробітником митного брокера. Але високопрофесійні брокери найчастіше працюють самостійно.
В будь-якому випадку, ми наполегливо рекомендуємо укладати договір, де будуть викладені реквізити, строки та обов’язки сторін з конкретних послуг.
Преваги роботи з брокером
Звичайно ти можеш не користуватися послугами митного брокера , а самостійно заповнювати всю митну документацію та подавати на перевірку товар або транспортний засіб митному органу, але з огляду на досвід, професіонали це роблять значно швидше і якісніше, а саме:
виключаються помилки при оформленні документів та в розрахунках мит;
знижуються ризики порушення діючого законодавства та присутня гнучкість реагування на його зміни;
при укладанні договору ти можеш визначити умови співробітництва і урегулювати суму винагороди;
ти отримуєш гарантію на послугу без емоціональної напруги та виграєш час.

Як вибрати надійного та вигідного брокера?

Самим доступним та надійним способом оцінки роботи брокера є відгуки клієнтів. Але приймати рішення ти повинен за відповідними критеріями, а саме:
наявність діючої ліцензії, термін роботи в даній сфері, зручність користування онлайн-ресурсами брокера та інше.
З огляду на те, що в законодавство України ( в частині митного оформлення) часто вносяться зміни, наші послуги охоплюють весь супровід клієнтів за їх замовленням.
Це не тільки митні операції, але і допомога в проходженні сертифікації та експертному дослідженні.
До речі! У нас консультація безкоштовна.
Телефонуй. Ми чекаємо на тебе.